මගෙන් ලිංගික අල්ලස් ඉල්ලුවා.

0
56

පසුගිය පළාත් පාලන මැතිවරණයේදී තමන්ට නාම යෝජනා ලබා දීම සඳහා ශ්‍රී ලංකා පොදුජන පෙරමුණේ අයෙකු විසින් තමන්ගෙන් ලිංගික අල්ලස් ඉල්ලූ බව ලක් මවට හඬක් සංවිධානයේ සභාපතිනි රංගන ශිල්පිනී මධුෂා රාමසිංහ සඳහන් කරයි.

වත්මන් රජය යටතේ කාන්තාව සුරක්ෂිත යැයි පවසන පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රීනි ගීතා කුමාරසිංහ  එවෙලේ කොහේ සිටියේද තමන් ප්‍රශ්න කරන බවද ඇය කියා සිටියාය. තමන්ට එම ලිංගික බලපෑම් කළ පුද්ගලයන්ට ජනතාව සාධාරණයක් අද ඉටු කර තිබෙන බවත් මහ මැතිවරණයේදී තරග කලද ඔවුන් කිසිවකු අද පාර්ලිමේන්තුව යවා නැති බවත් ඇය පැවසීය. ඇය මේ බව (25) පැවති මාධ්‍ය හමුවකදීද සදහන් කළද මීට පෙරද මේ බව සදහන් කර ඇත.

Image may contain: 4 people, including Asela Sampath, beard

…ගමගේ…

 

The post මගෙන් ලිංගික අල්ලස් ඉල්ලුවා. appeared first on Lanka News Column.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here